Hotel Penelopa

3 last minute termíny
od 8 490 Kč

Hotel Penelopa

Snídaně

Letecky

Morski Dar

354 last minute termínů
od 8 690 Kč

Morski Dar

3 druhy stravy

Letecky

Penzion Favorite

336 last minute termínů
od 8 690 Kč

Penzion Favorite

3 druhy stravy

Letecky

Sveti Vlas

277 last minute termínů
od 8 790 Kč

Sveti Vlas

Snídaně

Letecky

Lotos

212 last minute termínů
od 8 990 Kč

Lotos

Snídaně, Polopenze

Letecky

Parnass

831 last minute termínů
od 9 590 Kč

Parnass

3 druhy stravy

Letecky

Kompletní nabídka Keňa, Keňa poznávací

Jížní pobřeží, Mombasa, Severní pobřeží

Německé cestovní kanceláře

Keňa - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Keňa, jedna z nejvyspělejších zemí východní Afriky, protnutá samotným rovníkem, patří k turisticky nejatraktivnějším a nejvyhledávanějším zemím "černého" kontinentu, který oplývá nekonečnými savanami, mořem tyrkysové barvy, písečnými plážemi, bujnou tropickou vegetací, ale i sněhem pokrytými vrcholky původem vulkanického masivu Kilimandžáro. V Keni je mnoho národních parků a rezervací na př. Masai Mara, či národní park Tsavo. Žije zde na př.lev, slon africký, žirafa, zebra, gazela, gepard, levhart a mnoho ptáků. U pobřeží a na západě se nachází husté tropické pralesy. Na východě od jezera Turkana jsou pouště jsou nebo polopouště.

Keňa - dovolená

Podobně jako sousední Tanzanie je i Keňa zárukou nevšedních zážitků během odpočinkové i aktivní dovolené. Západní část země patří horám, prochází tudy Východoafrický rift, právě zde se jednou Afrika rozpadne a vznikne nový oceán. Další přírodní krásy skrývá Keňa ještě navíc pod mořskou hladinou. U jejího pobřeží se táhne dlouhý korálový útes, který sem přitahuje potápěče (ať už profesionály nebo začátečníky).

Keňa - dovolená s dětmi

Lákadel má Keňa nespočet a na smysly turistů útočí na všech frontách. Děti budou mít radost i ze safari. Nebo - nasedněte na loď a nechte se dovézt k ostrovu Wasini - Wasini je totiž znám jako skvělá základna pro pozorování delfínů, kteří si tady nerušeně užívají a nevadí jim při tom ani zvědaví turisté.

Keňa - ubytování a strava

V Keni nabízíme různé typy ubytování, hotelové komplexy v duchu tradiční architektury,moderní městské hotely v Nairobi, jsou zde i jednodušší hotely. Během safari lze nabídnout ubytování střední a vyšší kategorie, na safari se dá také kempovat. Lodge jsou buď stanové - velké stany s příslušenstvím nebo pevné budovy, komplexy budov nebo jednotlivá bungala. Gastronomie je v Keni rozmanitá a pro Evropana vesměs exotická. Převládají masová jídla, většinou ze skopového nebo hovězího, u pobřeží ryby a plody moře. Jako přílohy jsou nejčastější kukuřice, rýže, brambory a případně banány. Po hlavním jídle je obvykle servírováno jako dezert exotické tropické ovoce, tedy papája, mango, kvajáva (guave) či kokosové ořechy. Obvyklým nápojem je místní pivo pombe vyráběné z prosa, banánu, cukru a bylin, avšak pro cizince není příliš chuťově akceptovatelné. V některých restauracích, otevřených většinou po celý den, lze ochutnat i nevšední masa jako žirafu, pštrosa, antilopu či krokodýly.

Keňa - zájezdy se slevou

Rozhodli jste se strávit svoji dovolenou v Keni. Dobrá volba – určitě se sem budete chtít vrátit. Neotálejte a navštivte nás. Zajistíme Vám ubytování v místě, které jste si vybrali a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu pro novomanžele, mladé páry, rodiny s dětmi, skupiny, seniory atd... Také First a last minut.

dovolena 2020 - Keňa
dovolena 2020 - Keňa
dovolena 2020 - Keňa
dovolena 2020 - Keňa
dovolena 2020 - Keňa
dovolena 2020 - Keňa
dovolena 2020 - Keňa
dovolena 2020 - Keňa