Fany


24 last minute termínů
od 4 118 Kč

Fany

Bez stravy

Letecky, Autobusem

Siros


9 last minute termínů
od 4 568 Kč

Siros

Bez stravy

Autobusem

Stella


19 last minute termínů
od 4 941 Kč

Stella

Bez stravy

Letecky, Autobusem

Stratos


17 last minute termínů
od 10 343 Kč

Stratos

Bez stravy

Letecky

Neon

32 last minute termínů
od 11 961 Kč

Neon

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Sun Beach Lindos

68 last minute termínů
od 11 990 Kč

Sun Beach Lindos

Letecky

Kompletní nabídka Řecko Řecko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Řecko je kolébkou evropské civilizace, zemí přírodních krás, historií opředenou bájnými mýty a legendami. Bohové Řecko milovali. Důkazem jsou chrámy a monumentální stavby, které pro ně byly vystavěny jako projev úcty. Většina území je tvořena horami a kopci. Na mnoha místech vystupuje pohoří přímo z moře a tvoří okouzlující scenérie. Podnebí v Řecku je středo-mořské. Léta jsou tedy velmi horká a suchá. Jsou ovlivněná teplým podnebím, které sem proudí z Afriky. Zimy jsou mírné a spíše deštivé. V horách je podnebí studené. Objevuje se i studený vítr, který přináší prudké ochlazení a sněžení. Nazývá se Bóra.

Řecko - dovolená

Řecko je známé díky svým architektonickým a uměleckým pokladům. I během své krátké dovolené si můžete prohlédnout některé historické památky. V přístavu Rhodos kdysi stával jeden ze starověkých divů světa – Rhodský kolos. V krétském Knossu, středisku pozoruhodné minojské kultury zase uvidíte trosky královského paláce. Nelze všechny zajímavosti vyjmenovat.

Řecko - dovolená s dětmi

V rámci své dovolené v Řecku se vydejte na některý z nabízených fakultativních výletů. Vyberte některý i pro děti zajímavý. Poznání se jim může hodit do školy. Pláže jsou zde pískové, oblázkové i kamenité. Pro malé děti jsou zde oddělené dětské bazény, bazény se skluzavkami a malým tobogánem, vodní parky. Řada letovisek nabízí zajímavé příležitosti pro pěší turistiku, cykloturistiku, potápění, lety na padáku, šnorchlování a další vodní sporty. Neváhejte a jeďte s dětmi do Řecka.

Řecko - ubytování a strava

Některé vily, vilky, hotely a bungalovy jsou nové, některé zrenovované, každopádně jsou příjemné a dobře vybavené. Co se týče řecké kuchyně, je nejen chutná a pestrá, ale i zdravá. Určitě by byla škoda neochutnat zdejší rybí speciality, gyros, tzaziki a výborné víno či anýzový likér.

Řecko - zájezdy se slevou

Vyberte si včas místo pro pobyt v Řecku a navštivte nás. Velmi rádi pro Vás zajistíme ubytování a vybereme slevu, která se nabízí právě pro Vás.

dovolena 2020 - Řecko
dovolena 2020 - Řecko
dovolena 2020 - Řecko
dovolena 2020 - Řecko
dovolena 2020 - Řecko
dovolena 2020 - Řecko
dovolena 2020 - Řecko
dovolena 2020 - Řecko